Niech dostawcy walczą o Twoje zamówienie za darmo

Dowiedz się więcej

DODAJ ZAPYTANIE

 • Wprowadź spójny opis
 • Podaj dodatkowe informacje
 • Określ najważniejsze kryteria

  Napisz nam czego szukasz. Opisz główne cechy i właściwości, takie jak kolor, rozmiar, marka. Podaj nam swój budżet, termin dostawy i jej sposób.

POCZEKAJ NA OFERTY

 • Nawiąż kontakt z dostawcami
 • Zrób sobie przerwę
 • Otrzymaj dopasowane oferty

  Bazując na Twoim zapytaniu ofertowym i jego opisie, powiadomimy odpowiednich dostawców. Ty musisz tylko powiedzieć nam jak długo chcesz czekać na oferty. Posortujemy je dla Ciebie, według podanych przez Ciebie kryteriów.

KUP TO CO LUBISZ

 • Przejrzyj najlepsze dopasowania
 • Wybierz zwycięską ofertę
 • Sfinalizuj transakcje

  Poprowadzimy Cię przez gąszcz ofert, ale wybór tej właściwej należy wyłącznie do Ciebie. Możesz łatwo zarządzać otrzymanymi ofertami poprzez odpowiednia narzędzia. Gdy jesteś zadowolony z ofert, sfinalizuj zakup.

Kontakt

captcha

FAQ

Czym jest Szukandia
Co zyskam jako kupujący?
Jak to działa?
Jak zacząć?
Czy wymagamy opłat od kupujących?
Czy korzystanie z Szukandia.pl jest bezpieczne?
Jak mogę kupić przedmiot?

Czym jest Szukandia

Szukandia to portal, który łączy kupujących i dostawców, pozwalając na zakupy niemalże wszystkie i wszędzie.


Co zyskam jako kupujący?

Ideą na bazie której powstał portal jest ograniczenie czasu marnowanego na poszukiwanie najlepszych ofert dla różnych produktów, tak abyś mógł spędzić czas na tym co na prawdę lubisz. Jeżeli są tym właśnie zakupy, to ten portal może nie być dla Ciebie ;)

Jeśli zdecydujesz się spróbować:
- wpisujesz czego potrzebujesz, a dostawcy powalczą o Twoje zamówienie;
- przedstawimy Ci najlepszą ofertę bazując na Twoich indywidualnych kryteriach, tak abyś nie musiał przeglądać niezliczonej ilości ofert publikowanych w Internecie;
- w momencie gdy dostawcy przygotują dedykowane ofert, prawdopodobieństwo, że produkt będzie niedostępny jest niskie;
- możesz przechytrzyć wszystkich doświadczonych kupujących praktycznie bez wysiłku.


Jak to działa?

Potencjalny kupujący dodaje zamówienie na potencjalny przedmiot. Może to być cokolwiek, od ubrań po domy, usługi hydrualiczne po porady prawne. Im więcej szczegółó podamy, takich jak budżet, lokalizacja, rozmiar, kolor itp. tym lepiej. Kupujący może również zdefiniować kryteria oceny (cena, dostawa, koszty dostawy).

Na podstawie dostarczonych informacji, nasz portal wybiera odpowiednich sprzedawców, od których zamówienie jest później wysyłane. Dlatego bardzo istotne jest, aby potencjalny nabywca, możliwe dobrze opisał poszukiwany przedmiot. Im lepszy opis, tym dopasowanie ofert będzie lepsze.

Sprzedawcy składają oferty w nawiązaniu do zapytania, złożonego przez kupującego. Wszystkie oferty są oceniane na podstawie dostarczonych kryteriów. Kupując może wybrać dowolną z pośród dostarczonych ofert.


Jak zacząć?

Możesz albo najpierw założyć konto na Szukandia.pl, a następnie złożyć zapytanie lub od razu dodać swoje pierwsze zapytanie o produkt lub usługę. Jeżeli wybierzesz ten drugi wariant, zostaniesz skierowany do rejestracji, gdyż potrzebujemy choć podstawowe informacje o Tobie, a by móc bezpośrednio przesyłać oferty złożone przez dostawców.


Czy wymagamy opłat od kupujących?

Szukandia.pl nie pobiera żadnych opłat z tytułu rejestacji, jak również nie pobiera żadnych opłat od kupujących, korzystających z Szukandia.pl. Nie wymagamy od Was żadnych SMSów typu premium lub innych opłat w formie elektronicznej. Pamiętajcie, korzystanie z Szukandia.pl dla kupujących jest i zawsze będzie bezpłatne.


Czy korzystanie z Szukandia.pl jest bezpieczne?

Bardzo cenimy prywatność naszych użytkowników, dlatego wszelkie informacje o użytkownikach i ich dane objęte są ścisła tajemnią. Stosujemy najlepsze praktyki biznesowe, zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Bądźcie pewnie, że nie udostępniamy sprzedawcom lub innym firmom żadnych informacji o kupujących, bez ich wcześniejszej zgody. Może się to zdarzyć wyłącznie w celu przetworzenia wybranej oferty i realizacji zamówienia przez sprzedawcę.

Ponieważ Szukandia.pl nie pobiera opłat od kupujących, nigdy nie prosimy o podanie danych karty debetowej, kredytowej lub informacji o numerach kont bankowych lub innych danych dostępowych związanych z obsługą płatności. Wystrzegaj się oszustów, nigdy nie podawaj swoich danych osobowych, numerów kart, pinów lub danych do konta bankowego. Jeżeli otrzymasz tego typu zapytanie adresowane od naszego portalu niezwłocznie skontaktuj się z nami, poprzez dział Kontakt.

Naszych dostawców dobieramy z należytą starannością, ale żyjemy w bardzo dynamicznym świecie, co jest dobre dziś, może nie być dobre jutro. Dlatego, przed wybraniem zwycięskiej oferty, sprawdź opinie i komentarze pozostawione przez innych kupujących na temat sprzedawcy. Historia poprzednich transakcji może pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

Opracowaliśmy cały zestaw reguł i politykę dla wszystkich użytkowników, starając stworzyć bezpieczną platformę do kooperacji pomiędzy kupującymi, a sprzedawcami. Mimo to, jeżeli zajdzie potrzeba rozstrzygnięcia sporu pomiędzy sprzedawcą, a Tobą, skorzystaj z działu Kontakt, a my postaramy się pomóc w miarę naszych możliwości.


Jak mogę kupić przedmiot?

Wystarczy, że powiesz nam czego potrzebujesz wraz z krótkim opisem przedmiotu lub usługi. Możesz poszukiwać zielonego T-shirtu, w rozmiarze XL lub płaskiego, 50-calowego telewizora. Jeżeli swoje zapytanie uzupełnisz o najważniejsze cechy, jak budżet lub czas oczekiwania na oferty, tym bliższe zapytaniu odpowiedzi otrzymasz.

Gdy tylko otrzymamy zapytanie od Ciebie, przekazuje je dalej, do naszych dostawców, którzy przygotowują specjalne oferty tylko dla Ciebie. Na tym kroku nie musisz nic więcej robić, jak tylko przeglądać spływające ofert. Kiedy ramy czasowe się zamkną, możesz wybrać zwycięską ofertę spośród zgłoszonych ofert. Ocenimy je dla Ciebie i możesz czuć się swobodnie przy ich wybieraniu, nasz ranking to tylko podpowiedź, decyzję podejmiesz samodzielnie. Możesz zapoznać się z opisem konkretnego przedmiotu oferowanego przez sprzedawcę, markę i uzyskać wsparcie od sprzedawcy.

W przypadku, gdy jesteś zadowolony przynajmniej z jednej z ofert, możesz ją wybrać ją jako ofertę zwycięską. Sprzedawca otrzyma od nas Twoje dane kontaktowe, w celu realizacji i finalizacji zakupu.